Satış Şartları


aslaneroto.com, Sitemizde tanıtımı yapılan tüm ürünlerimizin fiyatlarında, %18 KDV dahildir.


aslaneroto.com, Sitemizde henüz "online satış" sistemi yoktur. Bu nedenle sitemizde kart (kredi kartı, banka kartı vs.) bilgisi istenmemektedir. Siparişleriniz bize ulaştıktan sonra, en kısa sürede, ödeme ve gönderim konusunda sizinle iletişime geçilecektir. 


Firmamızın ürün ve fiyatlarının tanıtımının yapıldığı aslaneroto.com sitemizden alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz, sitemizdeki ürünlerden istediklerini sepete ekleyip, üye girişi yaparak veya misafir olarak siparişlerini gönderebilirler.


Siparişlerinizi gönderdikten sonra kısa sürede mail ya da telefon yoluyla size dönüş yapılacaktır.


Alışverişinizi onayladıktan sonra, hesap numaralarımıza ödeme işlemi yapıldığı gün, ürünler, anlaşmalı kargoya teslim edilecektir.


Kargolar, anlaşmalı olan kargomuzla, uygun fiyat çerçevesinde “alıcı ödemeli” olarak gönderilmektedir.


aslaneroto.com Sitemize ürün ekleme işlemleri hâlen devam etmektedir. Bu nedenle sitemiz veritabanında bulamadığınız ürünler için, sitemizde kayıtlı olan telefon ve mail adresimiz aracılığı ile bize ulaşarak istenilen ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu yolla da sipariş verebilirsiniz.


Sitemizdeki yayınlanan az sayıdaki bazı ürünlerin resimlerinde nadiren temsili resim kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin kutu içeriğinde faklılıklar olabilir.


ASLANER OTOMOTİV LADA & SKODA YEDEK PARÇA