Hakkımızda

ASLANER OTOMOTİV, 15.03.2001 tarihinde Lada markal otomobiller olan Samara ve Enj. Samara, Vega Sedan, Vega HB, Vega STW, Vega 16 valf ve 16 valf 1600 motor ve yine Lada markalı 4x4 özellikli Niva arazi kabiliyetli araçlarının tüm yedek parçalarının, mekanik ve elektronik parçalarının, kaporta ve aksesuarlarının orijinal ve en kaliteli haliyle, fiyat olarak da en uygun şartlarda müşterilerine ulaştırılması hedefiyle kuruldu. Yine Lada markalı 2104 STW Lada, 2101, 2102, 2103, 2105, 2106, 2107 gibi halk arasında Murat tipi Lada olarak bilinen binek ladaların her türlü yedek parçasını temin ederek müşterilerine ulaştırdı. Lada Samara, Vega ve Niva dışında Rus menşeli olan parçası zor bulunan ya da bulunmaz diye bilinen Tavria, Izh ve Moskvich araçlarınında yedek parçalarını bulundurarak bu araçlara sahip olanların parça ihtiyaçlarını karşılamış ve imkanlar ölçüsünde karşılamaya devam edecektir. Zaman içerisinde Lada'nın Türkiye'de satışı yapılan en son modeli olan Kalina otomobil sahiplerininde her türlü parça ihtiyaçlarına cevap verir hale gelmiştir. Yeni model Niva 1700 21213 ve Euro3(E3) özelliklerine sahip 21214 Niva araçlarının da her türlü parça ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaktadır.


ASLANER OTOMOTİV, Konya il merkezli olarak Skoda Favorit ve Felicia araçlarının parçalarını hem ucuz hem de kaliteli olarak hizmete sunmasıyla Lada grubunda yakaladığı başarı, ilgi ve güveni Skoda grubunda da gerçekleştirerek bu araçlara olan ilgiyi artırmış, bu sayede Skoda, ucuz ve ekonomik araç olarak daha da tercih edilir hale gelmiştir.


Müşterilerimizin, Konya dışından yapılan toptan ya da perakende yedek parça taleplerine en kısa sürede cevap verilerek, ürünlerin, ertesi gün ellerinde olacak şekilde, anlaşmalı kargolarımızla gönderimi yapılmaktadır.


aslaneroto.com sitemizde, belirli aralıklarla bazı parçalarda özel indirimli fiyatlar uygulanarak, resim, marka ve özel indirimli fiyatıyla birlikte yayınlanacaktır.


Parçalarımızda orijinallik, iyi kalite ve uygun fiyat önceliğimizdir. Bunun dışında yerli ya da yan sanayi parçaların kalitesi denemelerle kanıtlanmış olanlarını da bulundurarak uygun fiyat seçeneğini zenginleştirmiş oluyoruz. Kalitesine güvenmediğimiz hiç bir ürünü  fiyatı ne kadar uygun olursa olsun bulundurmamaya gayret ediyoruz.


ASLANER OTOMOTİV, 19 yıllık tecrübe ile müşterilerine Konya ilinden hizmet vermekte olup, Lada, Skoda, Gazelle binek ve ticari araç gruplarının parçalarını temin etmektedir. Konya ili ve ilçeleri ile sınırlı kalmayıp yakın çevre illerle birlikte Türkiye çapında birçok il ve ilçede, gerek perakende gerekse toptan satışlarıyla müşterilerine orijinal yedek parçayı uygun fiyatlarla ulaştıran ASLANER OTOMOTİV ile irtibat kurup tanışmanız sizin menfaatinize olacaktır. 


Saygılarımızla…


ASLANER OTOMOTİV LADA & SKODA YEDEK PARÇA