Gizlilik İlkeleri


aslaneroto.com sistemimizdeki SSL Sertifikası ile kişisel bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. 

            

Sitemize üye olurken girdiğiniz bilgiler, sitemizin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanılır. Bilgileriniz hiçbir gerekçe ile, aslaneroto.com sistemimiz dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Sitemize girdiğiniz bilgiler kesinlikle diğer üyelere açılmayacaktır. 

 

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.


Sitemizde henüz "online satış" sistemi yoktur. Bu nedenle sitemizde kart (kredi kartı, banka kartı vs.) bilgisi istenmemektedir. Siparişleriniz bize ulaştıktan sonra, en kısa sürede, ödeme ve gönderim konusunda size dönüş yapılacaktır.


ASLANER OTOMOTİV LADA & SKODA YEDEK PARÇA